Wzór wniosku o wizę do chin
Wzór zaproszenia do wizy biznesowej znajdą Państwo TU.. Wchodzisz na stronę główną U.S. Department of State celem rozpoczęcia wypełniania formularza.. Proszę zjechać na dół strony i kliknąć przycisk „AGREE"- potwierdzam.. Więcej informacjistrona z informacjami dotyczącymi wizy do Chin, między innymi instrukcja jak należy wypełnić formularz, o obsłudze Chińskiego Centrum Wizowego, o terminach aplikowania, itd.. Nasze wycieczki do Rosji są tanie i fajne oraz bardzo ciekawe.. Opłaty konsularne to 60€ w przypadku starania się o wizę jednokrotną i 70€ o dwukrotną.. Od 10 maja 2019 w Chińskim Centrum Wizowym w Warszawie przyjmowane będą jedynie takie wnioski.. Następnie po zatwierdzeniu wszystkich danych należy wydrukować wniosek, podpisać oraz umówić datę spotkania w Chińskim Centrum Wizowym w Warszawie.Wiza do Chin - załatwiamy wszystkie formalności, sprawdzamy i uzupełniamy online wniosek wizowy do Chin.. "Bardzo serdecznie dziękujemy za pomoc w szybkim załatwieniu wiz do Chin.. Możemy to zrobić w Biurach Bezpieczeństwa Publicz­nego (ang.Public Security Bureau, chin.Poniższa lista zawiera linki do formularzy i wniosków najczęściej wymaganych w konsulatach od obcokrajowców ubiegających się o amerykańską wizę imigracyjną lub inny dokument wjazdu do USA.. Uwaga - jeżeli udają się Państwo do Chin, a następnie do Hongkongu lub Makau, wówczas należy koniecznie zwrócić uwagę, że jednokrotna wiza chińska traci ważność w momencie opuszczenia kontynentalnej części Chin i wjazdu do Hongkongu czy Makau.Jeśli wiza/wizy znajdują się w nieaktualnym już paszporcie, należy przesłać stary paszport do wglądu..

Zapraszamy.Formularze wniosku wizowego różnią się od wniosku do kontynentalnej części Chin.

Formularz DS-160.. Uwaga - jeżeli udają się Państwo do Chin, a następnie do Hongkongu lub Makau, wówczas należy koniecznie zwrócić uwagę, że jednokrotna wiza chińska traci ważność w momencie opuszczenia kontynentalnej części Chin i wjazdu do Hongkongu czy Makau.Informacja o wizach do chińskiej republiki ludowej.. Z naszym biurem podróży WADi poznasz jezioro Bajkał a także, dowiesz się jak wygląda pociąg Transsyberyjski i kolej Transsyberyjska.. By złożyć wniosek o wizę należy na oficjalnej stronie internetowej Chińskiego Centrum Obsługi Aplikacji Wizowych wypełnić 10 - stronnicowy formularz.. Wypełnij wniosek o wizę on-line!Jakie dokumenty są potrzebne do wyrobienia wizy turystycznej do Chin?. Wskazujemy na potrzebne dokumenty w sprawie otrzymania wizy do Chin.. Ostatni wjazd musi odbyć się przed końcem ważności wizy.. B. ITAKA oferuje pośrednictwo w uzyskaniu wizy do Chin.. Opłata za wizę turystyczną oraz pośrednictwo w jej uzyskaniu wynosi 550 .Informujemy o konieczności załatwienia formalności wizowych przed wylotem do Chin..

Wiele osób zamiast wybierać się do tych miast decyduje się na pośrednictwo wizowe, które oferują różne firmy np. niektóre biura podróży.Zdjęcie do wniosku wizowego do Chin.

Zabierzemy Cię na wycieczkę do Uzbeksitanu.. Napisz lub zadzwoń do nas a załatwimy wszelkie formalności i zorganizujemy Wizę do Chin dla ciebie i.Oferujemy wizy turystyczne, biznesowe, jednokrotne i wielokrotne.. Podobno zaostrzono kryteria wydawania wiz więc osoby, które tak jak ja do ostatniej chwili nie będą wiedzieć kiedy wjadą do Chin i tak MUSZĄ mieć rezerwacje hotelową.Wypełnij wniosek.. Zadanie niełatwe gdy jedno z nas mieszka w UK a drugie w Katarze.. Obowiązująca do tej pory forma papierowa nie będzie już akceptowana.Do wyrobienia wizy turystycznej do Chin wymagane są następujące dokumenty: wypełniony i podpisany wniosek wizowy on-line, paszport (ważny co najmniej 6 miesięcy od daty zakończenia wizy i mający co najmniej 3 puste strony), 2 zdjęcia 3,5cmx4,5cm na wprost na jasnym tle, rezerwacja lotnicza, rezerwacja hotelowa.Twoja wiza do Chin jest w zasięgu ręki.. Oferujemy pośrednictwo w uzyskaniu wizy do Chin..

Do wyrobienia wizy turystycznej do Chin wymagane są następujące dokumenty: wypełniony i podpisany wniosek wizowy, paszport (ważny co najmniej 6 miesięcy od daty zakończenia wizy i mający co najmniej 6 pustych stron), zdjęcie biometryczne, rezerwacja lotnicza .Składanie wniosku przez internet.

Dokumentami niezbędnymi do uzyskania wizy są: odpowiedni wniosek wizowy wypełniony zgodnie z wzoremWizę turystyczną możemy przedłużyć na terenie Chin o 30 dni (liczone niestety od dnia złożenia wniosku, nie wydania wizy)- niektóre źródła mówią, że dwa razy- jeśli ktoś ma doświadczenie w tym temacie, prośba o informację.. Cechy zdjęcia do wizy: tło: jednolite, jasne; forma: na wprost, otwarte oczy, twarz nieprzysłonięta włosami, naturalny wyraz twarzy i zamknięte ustaAplikacja online o wizę do Chin.. 2.Wymagane dokumenty, cena, czas uzyskania wizy.. Pokażemy wycieczkę do Kazachstanu.Wniosek on line DS-160 wraz z kodem kreskowym musi zostać wypełniony od nowa w czasie każdego kolejnego procesu starania się o wizę.. obywatele polski i pozostałych krajów unii europejskiej potrzebują wyrobić wizę przed wylotem do chin w.wiza obowiązuje na całym obszarze chin z wyjątkiem obszaru hongkongu i macao (wjazd do 90 dni pobytu bez wizy).Wnioski - istotne informacje.. Zdjęcia te określane są jako "biometryczne", czyli mające pozwolić na identyfikację osoby po stałych cechach biometrycznych twarzy.. Rosja;.. Opłata za wizę turystyczną oraz pośrednictwo w jej uzyskaniu wynosi 390 PLN/os..

Wizy Imigracyjne (IV) • Elektroniczne Podanie o Wizę Imigracyjną DS-260 jest dostępne dla osób posiadających bieżącą petycję imigracyjną na stronie internetowej CEAC pod adresem https .Pojawia się tu tzw. "farmazon", ponieważ przy składaniu wniosku o wizę należy podać rezerwacje hotelową i lotniczą.

Nie można już tego dokonać bezpośrednio w ambasadzie.. W przypadku wyjazdu na targi do Chin do dokumentów wyżej wymienionych można dołączyć zaproszenie na targi.. Wykonaj wizy do Rosji u nas.. UWAGA: 10 kwietnia 2019 wprowadzono możliwość składania wniosków o wizę do Chin przez Internet.. Aby starać się o dokument, będzie potrzebny Ci paszport ważny przez co najmniej 180 dni po dacie zakończenia podróży, wypełniony i podpisany wniosek wizowy oraz jedno aktualne zdjęcie paszportowe.. Wymagane .Kup bilety do Rosji.. Chiny oraz wiele innych krajów.. Wymagane dokumenty - wiza do Białorusi.. Poprzednio wypełniane wnioski DS-160 nie będą akceptowane co spowoduje przedłużenie procesu starania się o wizę.. Zajmuje się tym teraz Chińskie Centrum Obsługi Aplikacji Wizowych w Warszawie.Wiza biznesowa do Chin dostępna jest w trybie ekspresowym, trwającym 4 dni, w cenie 370 zł + 275zł opłata chińskiego centrum wizowego oraz trybie normalnym, który z kolei trwa tydzień, a jego koszt wynosi 260 zł + 185zł opłata chińskiego centrum wizowego.Informujemy o konieczności załatwienia formalności wizowych przed wylotem do Chin (nie dotyczy wycieczki PVGBALL - Z Szanghaju do raju, HKGWIET i HKGWIEL - Tam gdzie żyły smoki: Hongkong i Wietnam.).Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt